Firma Peter Mojcík Consultancy nabízí široké spektrum poradenských služeb pro podnikatelské subjekty různé velikosti. Dlouholeté zkušenosti a široká síť kontaktů nám umožňují zajistit komplexní řešení klientských potřeb s důrazem na vysokou kvalitu a rychlost.

Finanční poradenství

Poradíme při plánování cash-flow a likvidity. Navrhneme optimální strukturu financování potřeb organizace. Pomůžeme s hledáním investorů v České republice i v zahraničí. Zajistíme potřebnou infrastrukturu pro jednání s investory z celého světa. Zajistíme vypracování due-dilligence organizace.

Zlepšování prodejních výsledků

Pomůžeme zlepšit prodejné dovednosti organizace. Navrhneme zlepšení produktového mixu organizace. Navrhneme optimální strukturu obchodního teamu, systém jeho řízení a kontroly. Pomůžeme s nastavením systému budování loajality a retence zákazníků. Navrhneme systém evidence dat. Zajistíme průzkumy trhu.

Marketing a PR komunikace

Nabízíme zajištění komplexních služeb v oblasti marketingové komunikace. Poradíme jak správně zvolit a zrealizovat komunikační mix, zajistíme PR poradenství, navrhneme vhodní podporu prodeje, online marketing a práci se sociálními sítěmi. Pomůžeme Vám nastavit nové prodejní kanály.

Poradenství v oblasti HR

Pomůžeme nastavit organizační strukturu organizace, popisy pracovních pozic a funkcí, odpovědnosti pracovníků. Navrhneme motivační systém zaměstnanců, ukazatele výkonnosti, tzv. KPI, komplexní systém zaměstnaneckých benefitů. Zrealizujeme průzkumy mínění zaměstnanců. Pomůžeme s budování loajality zaměstnanců.

Realitní činnost

Nabízíme komplexní realitní poradenství v oblasti akvizic i prodeje nemovitostí v České republice a na Slovensku. Zajistíme pronájem a správu komerčních nemovitostí, zefektivnění ekonomiky nemovitostí. Zajistíme full-service související s výstavbou, přestavbou nemovitostí.

Oceňování nemovitostí a firem

Zajišťujeme posudky tržní hodnoty nemovitostí, hmotného a nehmotného investičního majetku, oběžných aktiv a podniků všech kategorií. Získáte věrný obraz o skutečné hodnotě aktiv. Spolupracujeme s renomovanými advokáty, auditory a daňovými poradci. Nabízíme tak kompletní služby pro zastřešení klientských potřeb.


Kontakt

Ing. Peter Mojcík
Laudonova 437/3, 102 00 Praha 102, Česká republika
031 681 66